Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5806

Mam ponad 10 lat doświadczenia w pisaniu i redagowaniu tekstów. Pierwotnie moje teksty, a następnie teksty przeze mnie redagowane pojawiały się w portalu proto.pl.
W latach 2010-2015 pełniłam w nim funkcję dyrektor wydawniczej, odpowiadając m.in. za jakość i poziom języka publikowanych tekstów. Równolegle jednak współpracowałam z dodatkiem Na Zdrowie, dodawanym co tydzień do gazet wydawnictwa Edipresse, rozwijając swoją wiedzę na temat zdrowego trybu życia.

Od 2016 współpracuję z wydawnictwem strefarozwoju.pl, na którym można znaleźć moje autorskie treści związane z rozwojem osobistym czy z jogą i dzięki któremu mogę łączyć przyjemne z pożytecznym – pisać o tym, co mnie samą zatrzymuje i fascynuje i dzielić się tą pasją z Czytelnikami.

Portal StrefaRozwoju.pl propaguje rozwój osobisty w Polsce, szczególnie nowe nurty pracy skoncentrowane na interwencji poprzez ciało, redukowaniu stresu i leczeniu skutków traumy. Naszą ambicją jest poszerzanie grona ludzi gotowych podejmować świadomy wysiłek, by przekraczać swoje wewnętrzne ograniczenia i aktywnie realizować swoje marzenia.

Inspirować i edukować tych, którzy czasem nawet nie zdają sobie sprawy z problemów, jakie ich ograniczają, by podjęli wyzwanie i poprawili jakość swojego życia. Zrobili krok w kierunku szczęścia i osobistego spełnienia.

Szukasz dziennikarza lub redaktora?

Napisz do mnie!