Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5806
Kinga Kubiak-Święcicka

Kinga Kubiak-Święcicka

INSTRUKTOR HATHA-JOGI

Od 2011 samodzielnie prowadzę zajęcia na różnych poziomach zaawansowania w kilku miejscach w Warszawie. Prowadzę zajęcia z hatha-jogi dla różnych grup zawodowych, w tym prawników, pracowników mediów, PR-owców, artystów.

Dużą część mojego doświadczenia w pracy z ciałem zdobywałam prowadząc zajęcia dla osób z problemami w obrębie kręgosłupa, a także obserwując, jak reaguje i zmienia się moje ciało pod wpływem ćwiczeń jogi. 

Jestem absolwentką studiów Relaksacja i joga na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawa oraz instruktorem rekreacji ruchowej (uprawnienia AZS). Ukończyłam także ośmiotygodniowy kurs mindfullnessu i kursy weekendowe z takich dziedzin jak mindfullness (Julia Wahl), pranajama ( Leszek Kulmatycki), joga interpersonalna (Leszek Kulmatycki).


Ćwiczę od 2003 roku, pierwsze kroki na macie postawiłam w Łodzi, w Centrum Hatha-Jogi Michała Szczepanika. Jak być nauczycielem uczył mnie Leszek Kawa (Omśrodek Hatha-Jogi), u którego praktykuję do dziś.

Joga to mój sposób na radzenie sobie z ograniczeniami ciała i umysłu, a także sposób na życie. Oprócz uczenia jogi współpracuję także z firmami szkoleniowymi (więcej o tym w zakładce Szkolenia) oraz z portalem strefarozwoju.pl (więcej o portalu w zakładce Copywriting). Rozpoczęłam także prowadzenie badań naukowych nt. stresu, pod okiem prof. Janusza Szopy.